info@nanobala.cz

Nanostěrače - výrobce a dodavatel S NANOSTĚRAČI uvidíte víc!

Nevidíš? – Zaplatíš!

Nevidíš-zaplatíš! Asi tak by se dal parafrázovat známý slogan z televize.

Nanotechnologie Nano stěrače vytvoří na autoskle a předních světlometech automobilu dokonalou hydrofobní vrstvu, která při jízdě, zejména ve zhoršeném počasí, odvádí vodu, bláto a nečistoty z ošetřené plochy autoskla.

Funguje jako dokonalý stěrač s téměř okamžitým účinkem. Už se vám nestane, že potkáte na silnici v protisměru kamion a než utřete klasickými stěrači tuto nadílku, jede vaše vozidlo několik sekund a pár desítek metrů poslepu - jako bez řidiče. Nanotechnologie Nano stěrače poskytuje v těchto nepříjemných a poměrně častých situacích téměř dokonalé řešení.

Zpět na Nanostěrače

Copyright © 2010 - 2020, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno

Nano technologie jako i nanotechnologie pro nano stěrače nebo nanostěrače nebo i nano sterace a také nanostierace či nano stierace a nebo nanostierače jakož i nano stierače, nanotechnologia, nanovrstva tekuté stěrače. Lze nazvat i tekute sterače, tekuté stěrače, tekute sterace, tekuté stierače nebo tekute stierace. Po aplikaci zvýšená pevnost autoskla, autosklo se nerozbije. NANOSTĚRAČE na autoskla a světlomety. Tekuté stěrače pro autosklo a světlomety. Neviditelné tekuté stěrače. Tekuté nano stěrače na autoskla. Nanotechnologie pro autosklo. popis produktu nanostěrače nebo nano stěrače. Hydrofobní a samočistící přípravek na autoskla. Hydrofobní nanotechnologie neviditelné tekuté nano stěrača na autosklo. Nano technologie jako i nanotechnologie pro nano stěrače nebo nanostěrače nebo i nano sterace a také nanostierace či nano stierace a nebo nanostierače jakož i nano stierače, nanotechnologia, nanovrstva tekuté stěrače. Lze nazvat i tekute sterače, tekuté stěrače, tekute sterace, tekuté stierače nebo tekute stierace. Po aplikaci zvýšená pevnost autoskla, autosklo se nerozbije. NANOSTĚRAČE na autoskla a světlomety. Tekuté stěrače pro autosklo a světlomety. Neviditelné tekuté stěrače. Tekuté nano stěrače na autoskla. Nanotechnologie pro autosklo. popis produktu nanostěrače nebo nano stěrače. Hydrofobní a samočistící přípravek na autoskla. Hydrofobní nanotechnologie neviditelné tekuté nano stěrača na autosklo.

TOPlist