info@nanobala.cz

Nanostěrače - výrobce a dodavatel S NANOSTĚRAČI uvidíte víc!

Mytí auta po aplikaci Nanostěrače bez problémů

Praktickým testováním od roku 2010 byla na několika vozidlech různých značek ( Opel, Volvo, Peugeot, Škoda ) a s různým způsobem užívání vozidla ( rodinné, firemní, taxi ) ověřována účinnost a časová i běžná provozní odolnost aplikované nanotechnologie Nano stěrače. Do listopadu 2012 tyto vozidla najezdila 16 - 38 tisíc km.

Bylo zjištěno, že provedenou úpravu autoskla přípravkem Nanostěrače nijak významně nesnižuje ani používání běžné automyčky, ani převažující městský provoz s často používanými klasickými stěrači.

Předpokládaná životnost - dva roky - byla potvrzena i v praxi.

Zpět na Nanostěrače

Copyright © 2010 - 2020, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno

Nano technologie jako i nanotechnologie pro nano stěrače nebo nanostěrače nebo i nano sterace a také nanostierace či nano stierace a nebo nanostierače jakož i nano stierače, nanotechnologia, nanovrstva tekuté stěrače. Lze nazvat i tekute sterače, tekuté stěrače, tekute sterace, tekuté stierače nebo tekute stierace. Po aplikaci zvýšená pevnost autoskla, autosklo se nerozbije. NANOSTĚRAČE na autoskla a světlomety. Tekuté stěrače pro autosklo a světlomety. Neviditelné tekuté stěrače. Tekuté nano stěrače na autoskla. Nanotechnologie pro autosklo. popis produktu nanostěrače nebo nano stěrače. Hydrofobní a samočistící přípravek na autoskla. Hydrofobní nanotechnologie neviditelné tekuté nano stěrača na autosklo. Nano technologie jako i nanotechnologie pro nano stěrače nebo nanostěrače nebo i nano sterace a také nanostierace či nano stierace a nebo nanostierače jakož i nano stierače, nanotechnologia, nanovrstva tekuté stěrače. Lze nazvat i tekute sterače, tekuté stěrače, tekute sterace, tekuté stierače nebo tekute stierace. Po aplikaci zvýšená pevnost autoskla, autosklo se nerozbije. NANOSTĚRAČE na autoskla a světlomety. Tekuté stěrače pro autosklo a světlomety. Neviditelné tekuté stěrače. Tekuté nano stěrače na autoskla. Nanotechnologie pro autosklo. popis produktu nanostěrače nebo nano stěrače. Hydrofobní a samočistící přípravek na autoskla. Hydrofobní nanotechnologie neviditelné tekuté nano stěrača na autosklo.

TOPlist